Realizácie

Rozhodujúcim dôvodom prečo sme sa začali venovať aj realizáciam boli naši klienti, ktorí nás neustále oslovovali na základe výnimočnej spolupráce pri tvorbe projektu, aj s realizačnými požiadavkami.

Prepojením s výrobnou a realizačnou sférou MOJPROJEKT by sme Vám chceli svojim prístupom uľahčiť kroky pri plánovaní, výstavbe alebo rekonštrukcii stavby, poradiť a vyladiť detaily, aby sa predstavy mohli čo najviac zhodovať so stavebnou realitou.

Našou veľkou výhodou oproti konkurencii je ponúkaná komplexnosť stavebného riešenia počnúc vypracovaním kompletnej projektovej dokumentácie, vybavením stavebného povolenia, 3D vizualizácií až po samotnú realizáciu stavby, v ktorej vieme zohladniť a zosúladiť veľa detailov priamo z projektu az po kolaudaciu stavby.

Investorovi dokážeme zabezpečitˇ stavbu na kľúč, sťahovanie atdˇ., alebo jednotlivé fázy podľa dohodnutých požiadaviek.

Medzi naše referenčné/realizované stavby patria stavby po celom Slovensku a to zrubové domy z guľatiny, drevostavby z lepeného hranola, murované domy, nájomné komerčné jednotky v najväčších obchodných centrách v Bratislave, renovácia bytov a iné stavebné zákazky.

Galéria našich realizácii