O nás

Zakreslíme vaše sny

o-nas-01

Činnosť MOJPROJEKT je zameraná najmä na budovy pre bývanie a rekreáciu, polyfunkčné a administratívne objekty.

Našou snahou je Vám ponúknuť čo najkomplexnejšie projekčné a realizačné služby, preto okrem vlastných kapacít externe spolupracujeme s renomovanými architektmi, autorizovanými stavebnými inžiniermi a ďalšími stavebnými profesistami.

Veríme, že ak sa rozhodnete pre spoluprácu s MOJPROJEKT, spoločne sa nám podarí navrhnúť stavbu, ktorá zastreší všetky Vaše požiadavky a do detailov naplní účel, na ktorý bude v budúcnosti slúžiť.

Tešíme sa na našu spoluprácu

(kolektiv MOJPROJEKT)

Prečo si vybrať nás

Profesionálny prístup

Každý zákazník ma vlastnú predstavu, ktorú je treba pretaviť do reálnej podoby. Individuálne riešenia podľa investorových potrieb sú pre nás prioritou.

Odborný tím

Sme mladí ľudia, ktorí sledujú trendy, maju chuť sa vzdelávať a zdokonaľovať a spolupracujeme s mnohými odborníkmi a remeselníkmi z oblasti architektúry a stavebníctva.

Dlhoročné skúsenosti

Mojprojekt vznikol v roku 2008. Ľudia, ktorí ju tvoria zbierajú cenne skúsenosti každý deň, nielen pri samotnom navrhovaní, ale aj pri realizáciach projektov, domov a stavieb.

Spokojní zákazníci

Teši nás že vás vieme priamo nakontaktovať s našimi spokojnými zákazníkmi, alebo vám ukázať priamo v teréne naše referenčné stavby.

Ste v správnych rukách

Veríme, že ak sa rozhodnete pre spoluprácu s Nami, spoločne sa nám podarí navrhnúť stavbu, kde bude radosť bývať alebo pracovať.

Špecializujeme sa nielen na drevostavby, s ktorými máme bohaté skúsenosti, ale aj na murované a iné komerčné stavby kde poskytujeme profesionálny a najmä individuálny prístup ku každému zákaznikovi. Prepojením s výrobnou a realizačnou sférou MOJPROJEKT by sme Vám chceli svojim prístupom uľahčiť kroky pri plánovaní, výstavbe alebo rekonštrukcii stavby, poradiť a vyladiť detaily, aby sa predstavy mohli čo najviac zhodovať so stavebnou realitou.

Projekt je jedným z najdôležitejších krokov pri plánovaní výstavby. Od precízne na mieru navrhnutého projektu, ktorý zohľadní všetky detaily závisí nielen to, aby bol objekt vystavaný podľa noriem a platných predpisov, ale aj to, aby sa investorovi v ňom dobre bývalo alebo pracovalo. Objekt musí vytvárať svojim obyvateľom okrem príjemného prostredia aj pocit domova a bezpečia. Každý projekt riešime komplexne a venujeme mu dostatok času, aby každý nami naprojektovaný objekt tieto požiadavky spĺňal. Snažíme sa o to, aby nielen náklady na projektovú dokumentáciu, či samotnú výstavbu, ale aj neskoršie náklady na prevádzku boli optimalizované a ekonomicky výhodné.

Kontaktujte nás

Náš tím Môjprojekt

Osobné stretnutie

V prípade záujmu Vás kedykoľvek privítame v našej kancelárií, kde Vám radi poskytneme bližšie informácie, prípadne ukážeme vzorky požadovaných materiálov.

kancelaria-01

kancelaria-02